Gå til innhold

Bagvogn eller kombi?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Synes det er så mye snakk om kombivogn og duovogn for tiden. Men kan det ikke være like greit med bagvogn den første tiden og heller selge den og kjøpe sportsvogn etterpå? Fant ut at det faktisk kunne bli billigere hvis jeg kjøpte det brukt. Men siden dette er mitt første barn,så har jeg lite erfaring på området. Hva anbefaler dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg syntes det var en veldig fin løsning for oss. Brukt bagvogn for så se hvordan/hvor vi brukte vognen slik at vi kunne finne en sportsvogn som passet vårt behov :)

Skrevet

Ja, d hørtes lurt ut. Jeg tror vi går for den vi også...er redd jeg kan bli fort lei av vogna hvis jeg skal bruke den sammenhengende i 4 år, slik man ofte gjør med kombi/duo vogn.

Skrevet

Ja, d hørtes lurt ut. Jeg tror vi går for den vi også...er redd jeg kan bli fort lei av vogna hvis jeg skal bruke den sammenhengende i 4 år, slik man ofte gjør med kombi/duo vogn.

Skrevet

Bagvogn er en flott løsning:) Vi valgte det til vårt første barn, bagvogn først og så kjøpte vi sportsvogn da han var 7 mnd. Da brukte vi begge vognene om hverandre til han var ca 2 år, da solgte vi bagvogna.

 

Hvis man tenker på de dyre vognene som emmaljunga, bugaboo osv koster det ikke mer med en bagvogn og en sportsvogn enn kombi/duo uansett:) Simo lager ikke bagvogn mer, så de får du tak i brukt på www.finn.no fordi de ofte er så kort brukt er de i kjempefin stand:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...