Anonym bruker Skrevet 23. november 2008 #1 Skrevet 23. november 2008 Hei. Dere som er lesbiske og aldri har ligget med en mann - hvordan vet dere at dere er lesbiske? En annen ting; om dere i tillegg bruker strap-on - er dere da i sannhet lesbiske? Hvis man er lesbisk - tenner man da på strap-on? Jeg mener, da har man jo et behov for en penis, og er man da egentlig lesbisk? Hvordan klarer dere det? Skjønner jo at det er deilig, men det er jo ikke sånn lesbiske har sex, man har vel gitt opp penisen om man er lesbisk? Helles det da mer mot transseksualitet? Håper ikke dette blir tatt ille opp!
Anonym bruker Skrevet 24. november 2008 #2 Skrevet 24. november 2008 Herregud, å være lesbe handler da ikke kun om pikk eller ikke. Det er mye mer som betyr noe. Jeg har digg lesbesex jeg, med og uten strapon.
Anonym bruker Skrevet 27. november 2008 #3 Skrevet 27. november 2008 Det blir som: Hvordan veit du at du er hetro så lenge du blir kåt uten at penis er inni deg? Skjønner?:-) Men den som ikke spør får ikke svar:-)
Anonym bruker Skrevet 26. desember 2008 #4 Skrevet 26. desember 2008 Beklager HI, men dette er faktisk det dummeste innlegget jeg har lest. Og jeg har lest mange innlegg her....
Doxy *mama* Skrevet 3. januar 2009 #5 Skrevet 3. januar 2009 Strapon er vel bare en annen form for stimulering, akkurat som andre sex leketøy? Er vel praktisk å ha frie hender i tilegg? uansett om man er lesbisk, bi, transe, eller hva som helst hehe Må innrømme jeg lo litt av dette innlegget.
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2009 #6 Skrevet 31. mars 2009 Har du noen gang hatt en penis inni deg, må jeg spørre? Hvis svaret er ja, vet du kanskje at penetrering er veldig godt. Det har ingen betydning om du er lesbisk eller ikke - kvinnekroppen er likt skrudd sammen uansett, og penetrering ER godt! Man tenner ikke på selve strap-on'en (tenner du på synet av vibratoren din kanskje?), men følelsen den gir ved bruk. Og det er da helt naturlig. Og du som er heterofil. Hvordan visste du at du var heterofil før du hadde sex med en mann for første gang?
Anonym bruker Skrevet 20. januar 2010 #7 Skrevet 20. januar 2010 Hvordan skulle det være mulig å ta ett så latterlig innlegg ille opp?
Diddels Skrevet 23. januar 2010 #8 Skrevet 23. januar 2010 Hmm, jeg er heterofil 100 % og må innrømme at jeg ikke tenner på penis. Det må være noe tiltrekkende med hele mennesket, ikke bare denne stusslige kroppsdelen. Stimuli fra penis derimot kunne jeg ikke vært foruten. tror uansett ikke lesbiske tenner på strap-onen, men på dama de skal ha seg med. Og du som er heterofil og aldri har ligget med en kvinne - hvordan vet man da om man ikke er lesbisk? Det er faktisk sånt man bare vet. Både for heterofile og homofile. Forelskelse og samliv handler om mer enn sex.
ditte40 Skrevet 26. mai 2010 #9 Skrevet 26. mai 2010 stakkars deg som er 100 prosent hetrofil. Kunne ALDRI tenkt meg. ÆSJ
Anonym bruker Skrevet 14. november 2010 #10 Skrevet 14. november 2010 Hehe... Vet denne er gammel, men jeg fikk meg en god latter. Jeg er 100 % bifil, og i et forhold med en fantastisk vakker jente. Jeg har aldri brukt strapon, men jeg og min kjære har vært på sjekkern sammen en del ganger. Utrolig hvor mye lekkert man kan finne på byen hvis man er to bifile jenter som av og til savner mannfolk. Mesteparten av tiden har jeg kun fantastisk sex med kjæresten min, og nyter hvert sekund. Vi har alle de samme erogene sonene, rett og slett.
såpebobledama Skrevet 17. november 2010 #11 Skrevet 17. november 2010 Fordi det handler ikke om sex. Det handler om hvem man blir forelska i. Sex er noe helt annet. Hvordan visste du at du er evt hetero? En dildo eller strap on stimulerer g-punktet og vaginal orgasme, akkurat som på andre jenter. Det er et leketøy, that's it. Transseksualitet er når noen er født i det de føler er feil kropp. Det blir ikke tatt ille opp,men jeg lurer litt på hvor gammel du er.
Eleutheria Skrevet 22. november 2010 #12 Skrevet 22. november 2010 Er en mann som tenner på å få ting puttet inn bak homo? Neppe. Man kan fint like følelsen av å bli penetrert uten at man nødvendigvis trenger en mann av den grunn. The joy of sex toys! Nei, jeg er ikke lesbisk selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå