UpsyDaisy Skrevet 22. november 2008 #1 Skrevet 22. november 2008 Andre som har byttet så tidlig? Tenkte vi skulle bytte nå da han ikke ser ut til å sitte særlig godt i maxi-cosyen lenger..
Pysjen Skrevet 22. november 2008 #2 Skrevet 22. november 2008 Det kommer vel an på hvor mye han veier. Med forrige mann byttet vi sete da han var 7 mnd. Han veide da 11 kg;-)
☆:*´¨`*snuppa*´¨`*:☆ Skrevet 22. november 2008 #3 Skrevet 22. november 2008 Var på Barnas hus og snakket med de der når jeg kjøpte sete nr to til dattera vår. Der sa de at kiloer hadde veldig lite å si Hvis feks barnet ditt veide 13 kilo og var bare 6-7 mnd så burde du ikke bytte. Burde bruke nr 1 så lenge som mulig. Men vi kjøpte brio et-eller-annet til jenta vår og hun er ni mnd. tenkte vi skulle begynne å bruke det nå, hun skriker jo bare i maxi cosien. Er ikke noe koselig å gå på tur. Men tar den hodeputa fra maxi cosien(tar bare ut foret i bunnen av puta) og sette den i brio setet. For når vi prøvde det på henne, satt hun godt fast var hodet som var litt "løst". Tror det blir bra:)
2hærligegutter Skrevet 22. november 2008 #4 Skrevet 22. november 2008 Er det ikke ca o-9 mnd de regner bilsete nr 1 da. Her må vi snart bytte, gutten har vel tippet 9 kg og er ca 72 cm, det begynner å bli veldig tangt ved skuldrene. Han er 8 mnd i morgen
Trulte76 Skrevet 22. november 2008 #5 Skrevet 22. november 2008 neida det er ikke for tidlig. De setene er jo fra 3 mnd og oppover. Iallefall det jeg skal ha. Han er 3 mnd og kan vel enda sitte ei stund til i den 1. De to eldste så byttet jeg sete når de var mellom 7-9mnd.
UpsyDaisy Skrevet 22. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 22. november 2008 Takk for svar;o) Han veier 10 kg, så da bytter vi nok sete nå straks tenker jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå