Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nei, syns det er kjempe fint navn, men liker det mye bedre uten h...

 

S A R A

Skrevet

Helt enig med den som postet før meg, Sara er finere ellr hvis du vil ha det skikkelig eksotisk og at ungen mp forklare hvordan navnet staves, Sahra

Skrevet

Jeg liker det veldig godt. Det er gammelt og velbrukt i Norge, så det blir for meg ikke som de "nypoppis" navnene. (Ingen nevnt, ingen fornærmet.) Jeg ville skrevet Sara da.

Skrevet

Sarah er nydelig! Står på vår egen liste! Men helt klart med h! blir mere tyngde/trykk i navnet da! Kjempefint!

Skrevet

Det står helt øverst på vår egen liste, så elsker navnet ;)

Men ville også skrevet Sara. (er ingen fan av unødvendige bokstaver klisset inn)

Skrevet

Jo det er et poeng - vil man ha trykket på siste a'en så skrives det med 'h'. Men det er jo ikke vanlig uttale her til lands da..

Skrevet

Kjempefint - uten h på slutten!

Gjest Siklerotte
Skrevet

Navnet Sarah liker jeg virkelig ikke. Kjenner forsåvidt noen søte som heter det, men har ellers fryktelig dårlige assosiasjoner og det farger navnet uten tvil. Aldri likt klangen.

Skrevet

GØRRkjedelig - ja! Synes "alle" heter Sara for tiden, til og med en kleskjede...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...