♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 21. november 2008 #1 Skrevet 21. november 2008 Ja, holder på å vaske og rydde til jul. Idag er det badet. Inni dusjen har vi sann plast lokk på sluken som virkelig ikke var noe ren og pen nei. Fullt av rosa belegg. Skrubba den med såpe som jeg vaska dusjen med og tannbørste (egen til vask seff) men følte ikke at den ble skikkelig ren. Tenkte å kansje legge den i klor, den er hvit- vil den bli ren da???
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 21. november 2008 #2 Skrevet 21. november 2008 Her får vi også sånt rosa belegg i dusjen, for mye kobber eller jern i vannet visstnok. Men vi bruker ajax eller jif skurekrem og det blir borte med det. Men klor er jeg usikker på om bleker plast. Prøv, det skader jo ikke. Eller kanskje det blir borte med salmiakk???
*Andreapus* Skrevet 21. november 2008 #3 Skrevet 21. november 2008 Pleier og vaske den i oppvaskmaskinen jeg.. Tar en vask med den og tannbørstekopper, såpekopp, hylle som er i dusjen osv.. (dette er i plast og ikke keramikk)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå