fødte på termin 5/5 Skrevet 20. november 2008 #1 Skrevet 20. november 2008 Får jeg mensen med hormonspiral? Og har sex lysten deres endret seg etter at dere fikk homonspiral? Fra dere kanskje gikk på en annen prevensjon før fødselen?
H&M pluss tre små Skrevet 20. november 2008 #2 Skrevet 20. november 2008 Jeg satt inn hormonspiral for tre mnd siden og har fortsatt ikke fått mensen. Hadde småblødninger i begynnelsen, men det var visst vanlig. Legen min sa forresten at det var mest vanlig å ikke få mensen med hormon spiral. Deilig:) Sexlysten har ikke endret seg. Gikk på p piller før fødselen. Det eneste er at jeg er litt mer trøtt, men det har sine naturlige årsaker he he:)
fødte på termin 5/5 Skrevet 20. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. november 2008 Ja da er det som jeg trodde. Jeg har faktisk fått en økt sexlyst. Men det kan også være andre årsaker som at jeg sover masse og slapper godt av. Min datter er 6,5 mnd. Gikk på p-sprøyte før. Takk for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå