Baby<3 Skrevet 16. november 2008 #1 Skrevet 16. november 2008 A N G E L I C A har alltid likt det, men da vi skulle få Celine var ikke barnefaren så begeistret for det, nå hadde jeg på en måte glemt det litt bort, men syns navnet er nydelig, hva syns dere? kanksje barnefaren har endret mening nå.. hehe... passer det til Celine?
atsjo Skrevet 16. november 2008 #2 Skrevet 16. november 2008 Litt usikker på om jeg liker navnet eller ikke, Hehe. Men syns det passer kjempe bra til Celine:)
Synnøve_Solbakken Skrevet 16. november 2008 #3 Skrevet 16. november 2008 Angelica er et av de navnene jeg liker minst her i verden... Glorete, jalla og kustygt... Sorry Håper ikke mannen din har ombestemt seg, samtidig som jeg syns det er helt greit at folk har ulik navnesmak. Syns ikke det passer til Celine, som er mye finere enn Angelica.
prebs Skrevet 16. november 2008 #4 Skrevet 16. november 2008 Huff, nei jeg liker absolutt ikke Angelica, jeg heller - det kommer høyt opp på IKKE-lista mi. Men det er godt at vi har forskjellig navnesmak =)
Vannmann35 Skrevet 16. november 2008 #5 Skrevet 16. november 2008 Synes det er helt ok, men ikke noe jeg kunne vurdert selv.
mamma til gutta boys! Skrevet 16. november 2008 #6 Skrevet 16. november 2008 Jeg heter det jo.. så det er jo bare helt nydelig:P
Elisa ♥2 barnsmor♥ Skrevet 16. november 2008 #7 Skrevet 16. november 2008 Synes det er nydelig, og syntes det siden Isfolket i 4. klasse... Passer godt med Celine
Gjest Skrevet 16. november 2008 #8 Skrevet 16. november 2008 Passer fint til Celine, men jeg er ikke så begeistret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå