Hikken Skrevet 15. november 2008 #2 Skrevet 15. november 2008 Er ikke det en beagle eller noe i den dur? Husker ikke helt hvordan han ser ut jeg..
Hikken Skrevet 15. november 2008 #3 Skrevet 15. november 2008 Nei, så den nå.. Vet ikke jeg. Da er du ikke noe nærmere svaret ditt, men vet at jeg ikke har peiling! :-)
Gjest Skrevet 15. november 2008 #4 Skrevet 15. november 2008 Beagle ja: Nydelig! http://www.breederretriever.com/photopost/data/537/medium/beagle_pup_2.jpg
cherry coke Skrevet 15. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 15. november 2008 Tusen takk=) Å, den er så nydelig! Ønsker å spleise på hund til mamma og pappa. De har siden gamlehunden døde ønsket seg veldig en ny hund. Rekner med de er veldig dyre, men shit au:)
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 15. november 2008 #7 Skrevet 15. november 2008 Nå har ikke jeg sett filmen, men om det er beagle som det nevnes her så er ikke det av de dyre hunderasene. Valper selges gjerne for 8-10000. Sjekk finn.no, der var også noen nydelige blandinger som så helt ut som beagle's, man trenger jo ikke ha renraset om man ikke tenker avl eller utstilling. =)) Søte dere er som tenker på å gi de hund da!
mamman til 2 godjenter:) Skrevet 15. november 2008 #8 Skrevet 15. november 2008 ja, en beagle ja som de andre skriver, men jeg ville ikke gitt bort en sånn type hund hvis det kunn skal være kosehund, det er en jakthund, jakter rådyr/hare, hvis de jakter så er det noe annet så klart:) vi har en blanding mellom drever og beagle og jeg skal si deg hun har et sinnsykt jaktinstinkt (sambo er jeger) og har ikke så mye ro i ræva for å si det sånn..hehe..hun er og en familiehund og det funker jo fint, men trenger masse mosjon. de seriøse oppdrettrene selger ikke valper til de som ikke jakter eller er utstillingsintresserte. men det finnes de som selger til hvem som helst og da. vil bare si at de er utrolig flotte hunder og har et inmari fint lynne og passe som familiehund, men de må få jakte og ellers så "ødelegger" man rasen, dette mener jeg da og er ikke ment som noe negativ, alle må jo få kjøpe den rasen de vil så klart:) lykke til, koslig tanke dere har:) og de koster mellom 8 og 10 tusen da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå