Anonym bruker Skrevet 13. november 2008 #1 Skrevet 13. november 2008 Møt opp på Festplassen litt før kl 17.00. Ta med hele familien, besteforeldre og andre sympatisører. Ta med fakler og lommelykter til barna. Toget går til Vågsallmenningen der det blir appeller og overlevering av underskrifter som er samlet inn i mange av Bergens barnehager. De som står bak dette er en gjeng engasjerte foreldre fra ulike barnehager, de kaller seg Foreldreaksjonen, og gjør en kjempejobb! Spre ordet til alle dette angår, og sjekk om FAU i din barnehage har hengt opp underskriftsliste i barnehagen. Hvis ikke, spør styreren. Klarer vi ikke å stoppe dette så blir kvaliteten i barnehagene dårligere og dårligere, og vi ender opp med oppbevaring av barn istedenfor et pedagogisk tilbud!
iznogood Skrevet 13. november 2008 #2 Skrevet 13. november 2008 http://www.opprop.no/opprop.php?id=neikutt (har ligget på skravle - men send den til allle du kan komme på :-)
Anonym bruker Skrevet 14. november 2008 #3 Skrevet 14. november 2008 Signer også oppropet her: http://www.opprop.no/opprop.php?id=neikutt
Anonym bruker Skrevet 14. november 2008 #4 Skrevet 14. november 2008 Jeg blingset voldsomt, så ikke at du hadde lagt det ut iznogood. Beklager:-)
iznogood Skrevet 14. november 2008 #5 Skrevet 14. november 2008 Det var vel ikke noe å beklage :-) En så god ting kan uansett ikke gjentaes for ofte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå