superk Skrevet 11. november 2008 #1 Skrevet 11. november 2008 Plutselig har han begynt å våkne flere ganger om natta. I natt kl. 12, 1 og 2. dvs at jeg ikke sovnet selv før nærmere 3 (sliten!). kl 12 og 1 holdt det med smokk, men kl 2 måtte det mme til. Det har vært sånn ei ukes tid nå og det tar på for meg. Begynner å jobbe om tre uker og vet med meg selv at jeg trenger min søvn for å klare arbeidsdagen. Sjekket om det er tenner, men kjenner ingenting (han vil heller ikke vise) han spiser godt med mat iløpet av dagen. 8mndrs fullkornsgrøt av 2dl vann og 180ml mme. Burde jeg heller gi mer grøt og mindre mme? Ikke alltid han drikker opp mme før han legger seg. Han sovner fort på kvelden. I gårnatt våknet han 5 og var våken til 6 for så å sove til nesten kl. 10. Jeg vel heller stå opp kl 7-8 enn å ha den timen mellom 5og 6. Trenger tips!
WF og ♀jentene♀ 06&08 Skrevet 11. november 2008 #2 Skrevet 11. november 2008 Det hender av og til at det kommer sånne perioder, både nå og da, som kan vare opptil en måned, hvor natten som har vært helt gull plutselig blir kølsvart....altså at det bare blir tull og problemer uten noen opplagt grunn. Jeg har erfart 3-4 runder på min nå 2 1/2 år gamle eldstesnupp, og mitt beste råd er "gjør som du pleier". )
WF og ♀jentene♀ 06&08 Skrevet 11. november 2008 #3 Skrevet 11. november 2008 Oi..litt rask. Skulle avslutte med : Det går som regel over helt av seg selv!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå