Gå til innhold

TIIPS OM Billige ULLDRESSER, ullklær


Anbefalte innlegg

Skrevet

som man kan ha under dress eller jakken når man skal ut...

Skrevet

nå vet ikke jeg hvor stort barnet ditt er da.. men jeg fant en ulldress på reflex idag til 289. men det var til en liten en på 3-4 mnd da... eller så vet jeg de har ulldresser på sparkjøp. tror de koster rundt 250 kr. du ser de på sparkjop.no De er iallefall i større str

Skrevet

Jeg kjøper mine ull klær på nøstebarn.no er knall kvalitet å masse fint å velge mellom!Om det er så billig kan vel diskuteres...men det er verdt det!Eller så har de faktisk en del ok ull klær på cubus.så forresten at coop obs hadde noen fine ull dresser til en rimelig penge!

 

Skrevet

Jeg har kjøpt en del Janus ulltøy, og syns ikke prisen er avskrekkende.

Skrevet

Har kjøpt en kjempefin ulldress på Name It. Ellers er Janus bra da, og ikke så kjempedyrt. Bestilte en del på krabaten.no i helga jeg.

Skrevet

Vi har kjøpt en del av Janus sitt ulltøy og det er faktisk billigst på Coop. Men synes de nupper litt.

Ellers så har Barnas Hus tilbud på ullbodyer og longser til 99 pr. del. De er veldig gode. De nupper heller ikke så mye.

 

Skrevet

Kjøpte en kjempefin ulldress fra Name-it, den kostet 199 kr, god og varm..!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...