Ville Vera Skrevet 8. november 2008 #1 Skrevet 8. november 2008 På tv2 hjelper deg ble Brio Sit best i test. Var å så på den idag, men den var jo så lav. Jeg hadde tenkt meg en stol med kjøkkenbord nivå så lillemor kan sitte sammen med oss og spise. Resten av utvalget på stoler var også så lave.. Er det vanlig eller? Noen som vet om noen andre gode stoler?
Gjest mphs Skrevet 8. november 2008 #2 Skrevet 8. november 2008 Vi har tripp trapp fra stokke og en ikea plaststol. Syns begge er gode og har rett høyde.
løcky Skrevet 9. november 2008 #3 Skrevet 9. november 2008 vi har også tripptrapp stol fra stokke og er utrolig fornøyd med den. Småen sitter i perfekt høyde i forhold til bordet.... Den kom også godt ut i testen til tv2 hjelper deg. kom på anfre eller tredje plass hvis jeg ikke husker feil. Fikk i hvertfall et smilefjes:)
ZZzZzzZ Skrevet 9. november 2008 #4 Skrevet 9. november 2008 jeg har en fra babidèal..den kan reguleres i høyden..2 eller 3 ulike høyder...kjekt
Ville Vera Skrevet 9. november 2008 Forfatter #5 Skrevet 9. november 2008 Hvor får man kjøpt tripp trapp fra stokke over nett?
Minnie Mom Skrevet 9. november 2008 #6 Skrevet 9. november 2008 Vi har Kiddo stolen. Synes den er bra, kan slås sammen i beina noe tripp-trapp fra Stokke ikke kan..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå