Anonym bruker Skrevet 8. november 2008 #1 Skrevet 8. november 2008 Har oppdaget to-tre dråper med blod i urinen til gutten min på tre år i kveld. Blir med ett veldig bekymret. Noen med lignende erfaringer/råd vedr. dette? Svært takknemlig for svar!
Anonym bruker Skrevet 8. november 2008 #2 Skrevet 8. november 2008 Kan være en liten rift eller en urinveisinfeksjon (første som slår meg, uten at jeg skal slå noe bastant fast siden jeg ikke er lege). Få tak i en tisseprøve av ham og lever hos legen din til mandag hvis det ikke gir seg. Slår raskt ut hvis det er bakterier der og han kan få antibiotika som tar knekken på det Lykke til
Honningmelon Skrevet 11. november 2008 #3 Skrevet 11. november 2008 Vanskelig å si hva det kan være. Men, blod i urinen skal alltid sjekkes opp, så ta en tur til legen
Engelmamma Skrevet 12. november 2008 #4 Skrevet 12. november 2008 Heisann, Det pleier som regel å tyde på en urinveisinfeksjon. Ha klar en urinprøve og ta en tur til legen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå