elinjenta Skrevet 7. november 2008 #1 Skrevet 7. november 2008 Når er det mann han kjen liv egentlig? er 13+5 i dag, kjenner bare som at det bobbler ned i magen, vet ikke om det er liv eller ka det er for noe.
Beadybabe ¤mai¤ Skrevet 7. november 2008 #2 Skrevet 7. november 2008 om du søker på terminkalkulatoren på barneverden får du dato for det og mye annen info det er nok bare luft, tarmene presses oppover pga livmoren
Thea3 Skrevet 7. november 2008 #3 Skrevet 7. november 2008 Jeg er i uke 15 og har kjent liv en ukes tid. Dette er nr 3, så da kjenner en ofte liv tidligere enn førstegangsfødende. Tror jeg har kjent liv 4 ganger nå, ca annenhver dag. Deilig. Syntes ikke det kjennes ut som luft, heller som sommerfuglvinger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå