Nattinatta Skrevet 7. november 2008 #1 Skrevet 7. november 2008 at det er morgen kl 5. Han er 3 mnd og har tidliere sovet til rundt 7 med en mating i løpet av natten. Nå vil han helst ha mat x 2. Prøver å begrense det til en gang pr natt, siden han spiser ganske mye også i løpet av dagen. Han får flaske. Når han våkner kl 5 er han ikke sulten, men gjerne lys våken. Han er stup trøtt ved 18 tiden. Og sover som regel søtt kl 19 om kvelden. What to dooo??
jentelykke + guttelykke Skrevet 7. november 2008 #2 Skrevet 7. november 2008 Jeg hadde ikke stått opp med han før 6-7. Alt før det er natt. Fortsett å ha det mørkt på rommet, og la han ligge i sengen selv om han er våken. Det er i denne alderen du kan begynne med døgnrytmepåvirkning, så prøv å stå på ditt. Hvis han gråter,så må du bare trøste,ikke ta han opp. evnt. ha han opp i sengen din:) Mat på natta går veldig opp og ned, de har vokseperioder osv... Det har variert mye med oss også-jeg ammer.. Lykke til:)
Nattinatta Skrevet 7. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. november 2008 ja godt å høre. vi har ikke stått opp for tidligst 6, idag klarte je å dra det til 6.50. så da er det bare å fortsette kampen da.. må prøve å legge meg tidlig, men ikke bare bare det heller..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå