Gå til innhold

Toeggede, samme kjønn- like klær?


gima

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Jeg er så i tvil når jeg nå skal begynne å handle klær til mine to jenter i magen.... Skal jeg kjøpe to av hvert plagg eller kun ett? Vet at det jo må være smak og behag, men hva gjør / har dere tenkt å gjøre?

 

Litt interessant å høre hva dere tenker... Anyone?:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har ikke tvillinger selv , men kjenner ei som har toeggede jenter å hun bruker som regel å kle de likt.

 

hadde jeg noen gang fått tvillinger ville jeg ha kledd de likt men kansje i forskjellige farger på gensere osv.

 

lykke til:=)

Skrevet

Eg har kledd mine veldig mykje likt...har ikkje kjøpt mykje likt,men så å sei alle som har kjøpt kler til dei har kjøpt likt!Eg syns det er kjekt å kle dei likt når dei er tvillingar,mine er to veldig ulike gutter så det går ikkje an å ta feil ,og da syns eg det er kult at iallefall kleda er like...så kanskje folk skjønar at dei er tvillingar..!

Skrevet

Jeg synes ikke tvillinger skal ha like klær. De er to selvstendige individer, og det er lettere å behandle de slik om de er litt ulike. Jeg synes det samme om hårsveis.

Mer praktisk også om de kan bruke klær om hverandre, så trenger man ikke skifte på to fordi om den ene blir skitten.

Men søtt med noe likt innimellom, f.eks bunad, strikkagensere, jakker osv :)

Skrevet

likt innimellom syns jeg er koselig og se på tvillinger men hele tiden uff trasi syns æ..

 

venter 2eggede selv men vet ikke hva kjønnan er ennda men er det 2 jenter eller 2 gutter så blir di ikke kledd likt. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...