Gå til innhold

Trenger litt hjelp ang barnehage!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har søkt barnehage plass men fikk ikke nå har vi pratet med en aksje barnehage som vi kunne få plass i.Noen som vet hva det vil si at det er en aksje barnehage?

Men vi har hørt så mye negativt om denne barnehagen,som feks at barna ligger ute i vognen sin og griner i alt fra en halv time til 1 time uten at noen ser etter de.Blir litt skeptisk..Men så tenker jeg hvor ille kan det være?er det bare rykter?

Hva hadde dere gjort?

Skrevet

Kan du ikke sjekke ut barnehagen selv først da. Førast spionere litt, Blant annet når de sover, hvor mye de er ute etc., Deretter be om å få besøke barnehagen, være der en kort dag dag sammen med barnet ditt (feks. fra kl. 10-14), og så snakk litt med foreldrene til de barne som går i den barnehagen nå. Det er vel det minste man kan gjøre, er jo snakk om at barna skal være der mange timer om dagen. Tenk hva man selv sjekker ut for egen jobb!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...