januarbaby+maibaby Skrevet 3. november 2008 #1 Skrevet 3. november 2008 har dere handlet på nettet så send link til siden
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 3. november 2008 #2 Skrevet 3. november 2008 jenta vår er 10 mnd til jul, og jeg har kjøpt en kjempefin rosa kjole på hm. (har den ikke på nettet..) Hm har den samme i mørkerød. Ellers syns jeg at cubus har noen fine, og barnegarderoben: http://www.barnegarderoben.no/Default.asp?CatID=1373
Erisa* Skrevet 4. november 2008 #3 Skrevet 4. november 2008 Jeg kjøpte en rød fløyelskjole på salg på Benetton i fjor mens hun lå i magen:) Gleder meg veldig til å bruke den! Så blir det nok en fin body med litt blonder under, og så har jeg strikket ei jakke som kanskje er passe da. Gleder meg sånn til jul!
Labambie Skrevet 4. november 2008 #4 Skrevet 4. november 2008 Jenta mi kommer til å være 11 mnd og 3 dager på julaften... Hun skal ha på seg det samme som jeg hadde min første julaften! :-) Synes det er en kjempefin tanke.. Mamma og pappa har spart masse av mine klær og det er stas nå. (hun er født 21.januar og jeg 6.januar nesten like "gamle" på første julaften)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå