Gå til innhold

Hun illskiker hver gang vi setter henne i bilstolen......................flere ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis hun er trøtt og mett så sovner hun når bilen kjører, men hvis ikke, så holder hun et leven selv når vi kjører.

 

Men, hun skriker med en gang vi setter henne i setet, så begynner å lure på om setet er vondt ? Hun hadde vært litt roligere når hun satt i sambo sin bil. Han har 3-setes så hun måtte sitte foran. I morgen skal jeg levere inn bilen min på verkstedet for å koble ut airbagen foran, slik at hun kan sitte foran hos meg. For å se om det hjelper.

 

Husker sønnen min skrek kun hvis han var våken og bilen sto i ro når han var så liten, men han sluttet å skrike når bilen rørte på seg.

 

Blir skikkelig stressa av dette, spesielt når jeg er ute og kjører alene. Kan jo ikke holde på å styre med henne mens jeg kjører heller.

 

 

Flere som er sånn ? Noen tips ?

Skrevet

Vi har kjøpt en sånn spillegreie som spiller sanger og har figurer som beveger seg. Fungerer ganske bra. Fisher Price selger den. Rainforrest tror jeg den heter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...