Suza Skrevet 29. oktober 2008 #1 Skrevet 29. oktober 2008 hei lurer hva dib treffene er? er dere en fast gjeng eller har dere plass til fler? og hvor gamle er barna? har nettop flytta til tromsø og er hjemme med mi på et pluss dagmamma til ei på 10 mnd, plass til oss?
lillemor og lillebror Skrevet 29. oktober 2008 #2 Skrevet 29. oktober 2008 Hei:) Prøvde å sende deg en personlig melding, men fikk ikke til... Kan postkassen din være full?
Tonemor 28 år Skrevet 31. oktober 2008 #3 Skrevet 31. oktober 2008 Hei Suza Vi er en fast gjeng som har møttes siden vi var gravide. Vi startet vel å møtes i desember/januar og fødte i vår/sommer. Men vi har alltids plass til fler! Kommer stadig nye til. Barna våre er 3-5 måneder, så ditt barn er litt større da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå