Gå til innhold

Hjelp hva slags prevangsjon skal jeg bruke?? :S


Anbefalte innlegg

Skrevet

Per dags dato synes jeg prevangsjon er noe dritt, gir mere ulemper enn fordelen ved å ikke bli gravid.

Har prøvd flere typer p-piller men har funnet ut at jeg er allergisk for det da jeg får allergiske reaksjoner og blir dårlig av å bruke det.

Har hatt hormonspiral men fikk vannsyster i livmoren/eggstokkene av det noe som gjorde at jeg fikk smerter i underlivet hele tiden og kan derfor ikke bruke det mer.

Har brukt p-plaster noe jeg var veldig fornøyd med fram til jeg fikk alt for plagsomme bivirkninger (hjertebank og ledd/muskelsmerter og magesmerter) som førte til at jeg måtte begynne m tabletter for magen og vonde ledd/muskler så da fant jeg ut at det hele ble håpløst :( Er jo ikke meningen at man skal gå på ørti tabletter pga prevangsjon heller da. Har også gått på Minipiller men ble da gravid så den stoler jeg ikke helt på, er den egentlig helt sikker når man ikke ammer? har hørt og lest at den er mest sikker v amming. Jeg amma jo ikke når jeg gikk på dem heller... Hum

Hilsen en som er dritt lei bivirkninger og problemer pga prevangsjon :S

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...