Gå til innhold

Har kjøpt GT Safari, men plages sånn med å få opp ryggen når han sitter i!!


Anbefalte innlegg

Noen flere som sliter med dette eller er det bare jeg som er lite praktisk anlagt? Går greit å legge ned ryggen men dersom jeg skal ha den opp mens han sitter i er det jo nesten umulig å få den ordentlig opp!!

Fortsetter under...

er det glidelåser? på tfk, som har glidelåser, setter jeg på bremsen og bruker låret/hofta til å støtte opp ryggen mens jeg trekker opp glidelåsene, men nå er barnet stort nok til å lene seg fremover og da er det lettere : )

Ryggen er sånn, dessverre :/ Men det blir bedre når du blir mer vant. Synes dette er en av de få minusene med denne vogna, denne strammesnora for å få opp ryggen. Hos oss hjalp det å sitte på huk bak vogna, og dytte ryggen skikkelig godt fram, for så å stramme til snora der bak. Ellers så er dette en super vogn!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...