Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg lurte egentlig bare på om hvordan dere merket at dere var gravid? var det hyppige og kraftige følinger eller var det di vanlige tegnene? håper på svar da jeg selv prøver og bli gravid for første gang med diabetes.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uteblivende mens først og fremst, så graviditetstest :)

Hadde endel ustabilt blodsukker i starten, ja, men tror ikke det var sånn helt i starten. Den værste blodsukkerperioden tror jeg var i

3.-4.mnd. Er også gravid med nr. 1, men bare 7 uker igjen til termin nå.

 

Lykke til!!

Skrevet

Uteblitt mens var første tegn ;)

Så var det det at jeg lå veldig lavt i blodsukker. Og merket ikke følingene mine(jeg har alltid hatt kraftige symptomer på følingene).

Nå er jeg 20 uker på vei :)

Lykke til :)

Skrevet

Merket det ikke annet enn at jeg tok en test, hadde svært lite symptomer og merket ikke noe til svangerskapet før jeg begynte å kjenne liv. Hadde ingen problemer med lavt blodsukker i begynnelsen, og det var helt stabilt og uendret fram til ca uke 28-29, da begynte det å øke forsiktig. Jeg er nå i uke 35 og bruker 4-5 enheter mer enn jeg gjorde før jeg ble gravid. Alt har med andre ord gått veldig bra. :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...