venter barn nr. 3 (har født) Skrevet 26. oktober 2008 #1 Skrevet 26. oktober 2008 Noen som kan komme på formiddagstreff i Sandefjord her?? For meg er det vanskelig å komme på treff om kvelden derfor lurer jeg på om det kan være interresse for formiddagstreff??
mor til jente + 2 gutter Skrevet 27. oktober 2008 #2 Skrevet 27. oktober 2008 Heisann, For meg spiller det ingen rolle om det er dagtid eller på kvelden. Når og hvor passer det? Trude
Elisan Skrevet 5. november 2008 #4 Skrevet 5. november 2008 Er det mange som er på disse treffene i Sandefjord? Jeg bor i sandefjord, men for meg som jobber er det umulig å komme på formiddagen. . . Men det kan ikke bestandig passe for alle.
mor til jente + 2 gutter Skrevet 6. november 2008 #5 Skrevet 6. november 2008 Heisann, ligger nå innlagt på sykhuset med forkortet livmorhals på 1,8 cm. Blir liggende til fødsel, får dessverre ikke vært med på noen treff. Trude
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå