Januarjubel! Skrevet 25. oktober 2008 #1 Skrevet 25. oktober 2008 På statistikken altså? Virker som "alle" vurderer det navnet for tiden. Hva med Ella? Og for gutter: kanskje Storm eller Gustav? Noen andre som "ser" ;-) (Klatrer altså, ikke nødvendigvis topp tjue)
Gjest Skrevet 26. oktober 2008 #2 Skrevet 26. oktober 2008 Jeg syns også det virker som om "alle" vurderer Lilly, ja. De andre navnene vet jeg ikke, kjenner ingen som heter det/vurderer å kalle barna sine det.
Gjest Skrevet 26. oktober 2008 #3 Skrevet 26. oktober 2008 Vi vurderer Lily sterkt til jenta i magen, håper ikke det blir superpopulært! Ella er også på vei opp, men var vel ganske høyt oppe i fjor også? Ellers tror jeg Isak og Lukas vil komme høyt i år...
Baby<3 Skrevet 26. oktober 2008 #4 Skrevet 26. oktober 2008 Ella vet jeg om mange som heter,liker ikke det navnet Lilly vet jeg ikke om noen, bare hørt om Avas mamma som vurderer det, jeg syns det er ett kjempe fint navn, ellers vet jeg om fler som har eller skal kalle ungene sine Lucas, Tia, Ella og Noah
huldra87 Skrevet 26. oktober 2008 #5 Skrevet 26. oktober 2008 Ja, slik jeg ser det her inne på DinBaby, så virker det som at Lilly er et navn som "klatrer". Samme med Ella. Men jeg har per dags dato ennå ikke møtt en eneste unge som heter verken Ella eller Lilly! Men det er jo tydelig at det er en del av dem likevel. Jeg kjente ei flott koselig gammel dame som het Lilly, men som døde for et år siden. Ella heter min stebestemor. Jeg vet også at på gamlehjemmet her i bygda er det flere Ella`er og Lilly`er, så jeg forbinder navnene med den generasjonen. Samtidig synes jeg det er litt kult at de gamle navnene kommer tilbake!
BlirSnartMamma Skrevet 26. oktober 2008 #6 Skrevet 26. oktober 2008 Ser man på navnestatisikken i Sverige i fjor klatrer Lilly og Ella opp listen.. Håper ikke Lilly blir sånn "poppisnavn". For vi vurderer det hvis det er jente..
Vannmann35 Skrevet 27. oktober 2008 #7 Skrevet 27. oktober 2008 Så filmen "Sex in the City" i går, og der har jo Charlotte fått en adoptivdatter - Lilly.. Er sikkert mange som lar seg påvirke av det, samt andre kjendiser. Datteren til Johnny Depp heter Lilly Rose, og Lilli heter datteren til Bertine Zetlitz... Hva jeg ikke vet ;-) Ella er jo allerede på navnetoppen.
Gjest Skrevet 27. oktober 2008 #8 Skrevet 27. oktober 2008 Vi vuderte både Lilly og Ella sterkt, men det ble Lilly! Håper ikke det blir poppisnavn!:0 Tenkte ikke på at det var kjendisnavn vi!;-) Komm ikke på det engang!
Gjest Skrevet 27. oktober 2008 #9 Skrevet 27. oktober 2008 Tror også Sex in the City har noe med saken å gjøre.. Nydelig navn, i grunn.
Gjest Skrevet 28. oktober 2008 #10 Skrevet 28. oktober 2008 Det var vel årets klatrer i Sverige i fjor, så ja, jeg tror ihvertfall det vil klatre endel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå