-lykkeliggravidigjen- Skrevet 22. oktober 2008 #1 Skrevet 22. oktober 2008 hei...jeg har født fire barn, er nå gravid med femte barn (9+1). Alle mine har stemt overens med kinesisk fødselkart og/eller chinagold. Blir spennede å se om det stemmer nå også, skal på ul i desember, får nok vite det da om det er en jente eller gutt...chinagold sier jente, jeg må bare vente å se Flere som har sjekket med kinesisk kart, hvordan er resultatet i fht tidliger fødsler. Inne på chinagold.com kan dere plotte inn din fødselsdag så forventet termin...eller fødseldatoen til barnet ditt...er litt artig faktisk .....tidsfordriv i allefall Stemmer med min mor også, hun har født tre barn.
gullstrupen Skrevet 30. november 2008 #2 Skrevet 30. november 2008 Hei: ) Jeg har 2 gutter, og det kinesiske fødelskartet har stemt på begge 2. Skal prøve å ble gravid med nr 3 nå. Hadde vært gøy med en liten jente, men blir like glad om det blir en gutt. I følge det kinesiske kartet blir det jente for oss i desember og januar. Blir morsomt å se om det blir et lite barn i megen snart. Lykke til: )
Pinguuu Skrevet 1. desember 2008 #3 Skrevet 1. desember 2008 Eg her tre gutter kinesisk fødselskart har stemt med alle.
Gjest Skrevet 5. desember 2008 #4 Skrevet 5. desember 2008 He he, jeg var inne på chinagold.com nå og sjekket med de barna jeg allerede har. Kartet mente jenter, men jeg har 2 gutter.. Så jeg vet ikke, jeg..
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2008 #5 Skrevet 5. desember 2008 det kinesiske fødselskartet har stemt på meg begge ganger :-) nr 1 = gutt, nr 2 jente :-) stemte også på min mor som har 6 barn, bestemor som har 4 og tanten min som har 1 ;-)
Kissy 3barnsmor:)) Skrevet 5. desember 2008 #6 Skrevet 5. desember 2008 første stemte,da sa det gutt, og det ble det:D men ikke andremann, da viste kartet jente, men det var gutt:) spennende å se om tredje stemmer da:) i følge kartet skal jeg ha gutt igjen, og det tror jeg selv også
....().... Skrevet 13. desember 2008 #7 Skrevet 13. desember 2008 Stemte på første, jente. Denne gangen sier det gutt, blir spennende å se om det er riktig igjen.
Anita*født* Skrevet 24. desember 2008 #8 Skrevet 24. desember 2008 stemte på jenta mi føst 97 og nå skal jeg ha gutt i følge chinagold.Spennende dette.. God jul damer
Minnie_Moon Skrevet 25. desember 2008 #9 Skrevet 25. desember 2008 Det stemte på min første. Er gravid nå med termin 5/9 og da jeg skrev inn det fikk jeg at vi skulle få jente, men da jeg skrev unnfangelesdatoen til den 10/12 fikk jeg at vi skulle få gutt... Så noe usikkert da...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå