Gå til innhold

8 uker baby sov 9 timer i natt.. Er det egentlig greit?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gullet sovnet 21.30 i går. Kl 06.21 våknet jeg av at han klynket (ikke gråt). Vanligvis inntreffer det etter 4-5 max 6 timer. Er det ok å la så liten baby sove så lenge?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja det ser jeg da ikke noen betenkeligheter med.. er ikke det bare deilig da?

den er jo tross alt snart 2 mnd da!!

vår sover vanligvis i 9 timer i strekk på natten, og det er jo bare fantastisk! Gjort det siden han var 4-5 uker iallefall!

Skrevet

Min helsesøster sa det var greit, men at jeg burde sørge for at det ikke gikk for lang tid mellom hvert måltid om dagen siden hun sov så lenge om natten.

 

Er vel også avhengig av hvordan han legger på seg, om han vokser godt eller ikke. Men vesla mi skulle ha mat minst hver 3-4 time om dagen, siden hun sov så godt om natten fikk jeg beskjed om

:-)

 

Vi er veldig heldige vi som har barn som sover så godt :-)

Skrevet

Herlig! Da skal jeg bare nyte det :-) (om det varer..) Og passe på at han er mett resten av dagen. Takk, begge to!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...