jentahans Skrevet 17. oktober 2008 #1 Skrevet 17. oktober 2008 I går kjente jeg dette da jeg var ute å gikk tur..akkurat som om noen stikker en når opp i skjeden ... og i dag kjente jeg det igjen..
gulda Skrevet 18. oktober 2008 #2 Skrevet 18. oktober 2008 Lenge siden du fødte? Revnet du? Kan være arrvevet du kjenner, det er mindre elastisk i begynnelsen og kan gjøre en del vondt. Ellers så vet jeg desverre ikke, og håper at noen andre har mer og si..
jentahans Skrevet 18. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. oktober 2008 Jeg tok keisersnitt så tror ikke det er det... 4mndr siden jeg fikk nurket mitt
A og G Skrevet 18. oktober 2008 #4 Skrevet 18. oktober 2008 Jeg har kjent stikkinger på en måte rundt skambenet, og tror det er pga at jeg har bekkenplager. Men vet jo ikke heeelt sikkert da.
Chris&Alex♂♂ Skrevet 18. oktober 2008 #5 Skrevet 18. oktober 2008 2,5 mnd siden jeg fødte. revnet ikke eller sydde noe. har også stikkinger innimellom aner ikke hvorfor.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå