syngejente Skrevet 17. oktober 2008 #1 Skrevet 17. oktober 2008 Har vært på alle klesbutikkene i byen der jeg bor.det er kun Hennes og Mauritz som har mammaklær,men dårlig utvalg!Jeg er ganske lita men magen min er kjempestor. Har endel sangoppdrag og konserter med koret,julebord,julefest. Vet ikke hva jeg skal ha på meg. passer ingen av finkjolene mine. Liker å pynte meg. Noen som vet hvor jeg kan få kjøpt en fin julekjole?
snart mor til 3 Skrevet 31. oktober 2008 #2 Skrevet 31. oktober 2008 Hei.. vært inne på gravidshop.com ? Er helt fantastisk nydelige klær der. Nettbutikken er ikke "åpnet" enda,men fikk kjøpt selv ved å sende en mail til dem. Kjolen var helt mmmm... hehe.. så nå er jeg klar for julebordsesongen!
Anonym bruker Skrevet 6. november 2008 #3 Skrevet 6. november 2008 Har begynt å lete etter det samme. Men moten i år er fin for oss gravide, lange vide topper, så bare vi går opp en størrelse eller to kan vi bruke vanlige klær Funnet meg et stilig skjørt med bred myk strikk i livet, og en lekker glitrende topp. Alt ordinære klær fra Lene V så ta en kikk rundt i butikken likevel du. (Jeg er forøvrig 35 uker på vei, så har god og fin mage;)
Anonym bruker Skrevet 8. november 2008 #4 Skrevet 8. november 2008 Jeg har kjøpt en kjempefin kjole som jeg både kan gå gravid i og amme i Den er i silke og er veldig elegant! Jeg fant den på en norsk nettbutikk: www.LookAtMom.no Jeg tror den heter Tunic Rose (?). Den finnes i en nydelig pudderfarge (som jeg kjøpte). Den finnes også i sort.
Anonym bruker Skrevet 11. november 2008 #5 Skrevet 11. november 2008 De har jo salg på en kjole på www.lookatmom.com , kjolen heter grace, er det noen som har prøvd den. Ser jo utolig fin ut... ) http://www.lookatmom.no/default.asp?cmd=110&ID=15
snart mor til 3 Skrevet 12. november 2008 #6 Skrevet 12. november 2008 skjønner hva du mener ja.. kjøpte meg selv en svart kjole på gravidshop.no tror den het roccy eller noe slikt.. syntes den var knallstilig!!
Shes Skrevet 13. november 2008 #7 Skrevet 13. november 2008 Hei ! Hos www.bini.no finnes det julekjoler og annet festtøy til gravide. Flotte klær til rimelige priser ! I tillegg finnes det flotte julegaver til barn.
Vinden blåser Skrevet 24. november 2008 #8 Skrevet 24. november 2008 Hei vil bare tipse dere om at dere nå kan få 10% rabatt på gravidshop.com. rabattkoden er: advent er også fri frakt om man handler for over 1000 kroner :-D hva blir vel bedre enn det nå rett før jul?
herle Skrevet 8. oktober 2009 #10 Skrevet 8. oktober 2009 har du vært inne og sett på utvalget av kjoler hos illusion.no? Det er kanskje midt i blinken for deg: http://www.illusion.no/
lille sangfugl Skrevet 11. november 2009 #11 Skrevet 11. november 2009 Jeg kjøpte en kjempefin lilla mammakjole på Svangerskapet i fjor før jul. De har en del mamma kjoler. Jeg har forøvrig brukt min kun EN gang (julaften) og selger denne hvis det skulle være av interesse. Lilla som sagt, str M. Kr 500,- (kostet ny kr 1.000,-). Har også sort skjørt og olabuksa fra samme butikk + en god del annet mamma tøy for salg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå