Gå til innhold

Som vanlig gjenstår det èn julegave, Gutt 17 år. Hjelp?


Anbefalte innlegg

Vil ha noe litt utenom, så CD, gavekort, klær, belte osv utgår. Noen litt stilige idèer? Han er litt smårocka, men ikke veldig guttete (ligger ikke å skrur bil, men hører gjerne på metal om dere skjønner).

Fortsetter under...

Alt jeg skulle foreslå utgår... hehe.. Er han merkebevisst da. For Bjørn Borg boxere var jo veldig in for en tid tilbake (hvis det er ut for lenge siden så hold ut med meg...jeg er ikke særlig oppdatert på guttemote fronten).

 

Bok?

Konsertbilletter?

kinobilletter?

 

Hehe, da er din nevø min lillebror. :-) han er, som det het i gamedager, halvbroren min, så jeg kjenner han ikke veldig godt, er nok derfor det er så vanskelig å finne noe.

 

Sånn der Buff må jeg finne ut av..boxere var ikke dumt heller. Han er en lang og tynn slamp, så vanlige klær er umulig å kjøpe uten at han prøver først, alt blir for kort enten i rygg eller føtter eller armer.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...