*1+1=2 små* Skrevet 11. oktober 2008 #2 Skrevet 11. oktober 2008 vi gjorde det når vi la merke til at lille begynte å dra seg opp etter sprinklene:)
power puff Skrevet 11. oktober 2008 #3 Skrevet 11. oktober 2008 Når lillegutt var 4 mnd flyttet vi han inn på eget rom, da tok vi sengebunnen ned et hakk slik at den sto på det midterste for og være helt sikre på at han ikke vill komme seg ut av senga.
aragon Skrevet 11. oktober 2008 #4 Skrevet 11. oktober 2008 Vi har alltid hatt senga på nederste hakk. Har senkbar side så den sto nede frem til han var ca 6mnd.
du og jeg og vi to Skrevet 11. oktober 2008 #5 Skrevet 11. oktober 2008 Vi senket den da han var 7 måneder, og en måned senere sto han i senga. Så det er aldri godt å vite, neste gang venter jeg ikke lengre enn 6 måneder tror jeg.
Galskapens overhode Skrevet 11. oktober 2008 #6 Skrevet 11. oktober 2008 Når han begynte å ake seg på magen, senket vi til midten, når han begynte å krype senket vi helt ned.. under 2 uker etter reiste han seg i senga. Så ved 6 og 7 mndr
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå