loppe Skrevet 10. oktober 2008 #1 Skrevet 10. oktober 2008 Vi har for første gang bstilt oss pakketur. Har ikke betalt depositum enda, noen som har vært her? er det verdt pengene? .... var dyrt ja..
malleleo<3 Skrevet 10. oktober 2008 #2 Skrevet 10. oktober 2008 det er kjempefint der :)var der i august roomservice 6 av 7 dager, og god mat:) utenom lasagnen på lasera... det tar ca 30 min å gå til sentrum, men det koster 40 kr med taxi, så vi gikk aldri, det var alt for varmt:P oftetransporttilog fra strand (1gang i timen).veldig barnevennlig!!! masse aktiviteter hver dag:)vollyball og bassengtrim for voksne også anbefales:)
loppe Skrevet 10. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. oktober 2008 Takk, så kjekt at du svarte! Det høres jo kjekt ut!, vi har leilighet da, er vel ikke roomservice da? Var det så langt til stranden at det ikke var aktuelt å gå ? Mase mase, lurer sånn på hvordan det er på sånn syden-sted...:-)
malleleo<3 Skrevet 10. oktober 2008 #4 Skrevet 10. oktober 2008 deter like langt til stranden som til sentrum:) så det går fint an å gå d var 40 grader i skyggen da vi var der, så for meg var det lite aktuelt å gå vet ikkeom det er service på leilighetene..vivarjobare2 som reisteog hadde dobbeltrom
Bridy og lille øks med umbrako Skrevet 10. oktober 2008 #5 Skrevet 10. oktober 2008 Side er fantastisk, var der første gang for 4 år siden, etterpå har vi vært der hvert år. Eneste litt slitsomme selgere. Maten er sinnsykt god. Gled dere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå