Gå til innhold

Jeg blør.... :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Blør friskt blod, og i noe begrensede mengder - så håper det går. Er det noen tips tli hva jeg kan gjøre??? JEg ligger i senga og slapper av og håper det kan gjøre susen.... Er det noen andre råd/tips?? Vil en graviditetstest gi meg noe svar på hvordan det ligger an (siden jeg blør og blod vil vel også da bli en del av testen...)?

 

Skal ringe Riksen kl 12 så får vi se hva de sier....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En grav.test vil ikke gi deg svar på hvordan det står til med fosteret, hcg vil gi utslag på testen... Du kan evt. ta en hcg-prøve (blodprøve) med to dagers mellomrom, for å se at hcg-nivået stiger.

 

Riksen har sikkert noen gode råd å gi! Du kan forresten prøve å ringe allerede nå, jeg ringte fordesken og spurte om å få snakke med sykepleier før tiden. Gikk fint!

 

Ønsker deg MASSE LYKKE TIL!!!

Skrevet

Jeg vil bare si at jeg skjønner at du blir litt bekymret. Det er lurt å ligge i ro, ja, og får håpe du kan komme til legen for å få en sjekk. Er så mye bedre å vite enn og bare gå i det uvisse.

 

Håper det beste for deg. Klem :o)

Skrevet

Høres ikke noe særlig. Håper alt går bra og at det er en naturlig forklaring på blødnigen.

 

God klem

Skrevet

Hej hur gick det? hoppas allt gick bra!

 

Kram Elina

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...