Gå til innhold

Hvilken søskenvogn anbefaler dere?


Anbefalte innlegg

Det blir akkurat to år mellom mine, så da melder vel behovet for søskenvogn seg... Jeg har ikke peil på hvilke som finnes, eller hva som er bra - tenkte jeg kunne få litt hjelp her inne? Det eneste jeg vet, er at jeg vil ha svingbart/svingbare forhjul.

Fortsetter under...

Titanium Baby søskentrille. Den er genial,og ikke minst billig. Har hatt Phil&Teds også,men det var en drittvogn til en meget stiv pris.

 

 

 

http://www.toffeliten.no/index.php?main_page=product_info&cPath=2_158&products_id=854

OTH søskenvogn er jeg super førnøyd med. Vi er noen venninner som har tette barn og vi alle er vel enige om at jeg har den "beste" vognen. Her er det svingbart hjul forand som også kan låses. Vi har både brukt den på fjellet, i byen, i skogen og hatt den meg noen ganger på fly tur til syden og den er helt topp. Når vi får nr 3 skal jeg ha denne vognen som singel!!!

 

Lykke til med valget!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...