Gå til innhold

Bukser i 50 +


Anbefalte innlegg

Skrevet

Som stor og god har jeg alltid slitt med å finne bukser. Jeg bruker 54 i HM bukser.

 

På Mammashop i Bergen (også på nett) har de bukser som er STORE i størrelsen. Kjøpte myk og god dongeribukse i str 52, i en annen fikk jeg fint på meg 46. Takk gud for stretch liksom.

 

Så om dere sliter med å finne bukser og tror utlandet er den eneste utveien; ta turen innom mammashop virtuelt eller irl og prøv noen mammabukser derfra.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Var lovlig dyrt for en som ikke tjener godt.

Jeg tror jeg tar en tur til på H&M og ser før jeg bestiller her.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Ja, det er dyrt. Men for oss som trenger bukser over HM-størrelser, så er valget relativt labert. Med mindre man ønsker å gå med joggebukser hele svangerskapet. Nå er det snart jul, det er jo lov å sette slikt på ønskelisten.

Skrevet

men som eg forstod så måtte man til bergen for å kjøpe gravid kolleksjonen da de ikkje hadde lov til å selge den på nett???

 

eller las eg feil??

Skrevet

Der tror jeg du leste feil. Jeg kjøpte selv i Bergen, men fant da bukser i nettbutikken også. Du kan maile de og spørre for sikkerhets skyld, de er ganske raske med å svare.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...