fødte på termin 5/5 Skrevet 2. oktober 2008 #1 Skrevet 2. oktober 2008 Hva er mest miljøvennlig? Tøy smekker må jo vaskes etter hvert bruk på 60 grader men papirsmekker må kastes etter hvert bruk. Hva tror du?
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 2. oktober 2008 #2 Skrevet 2. oktober 2008 Er vel egentlig ikke så mye å tro det da? Og det er da slettes ikke nødvendig å vaske en smekke etter bruk vel?
Gjest nickedokka Skrevet 2. oktober 2008 #3 Skrevet 2. oktober 2008 plastsmekke som kan tørkes/skylles under vasken. Huska at alt av engangs produserer ikke bare avfall i det vi kaster det i søpla, det krever masse strøm å produsere i tillegg til produksjonsavfall og transportutslipp.
Gjest Skrevet 2. oktober 2008 #4 Skrevet 2. oktober 2008 Det er ikke nødvendig å vaske tøysmekker etter hver bruk. Bruker dem i 1-2 dager (4-8 måltider) før de må vaskes vi.
fødte på termin 5/5 Skrevet 2. oktober 2008 Forfatter #5 Skrevet 2. oktober 2008 Plastsmekke er tingen, det tenkte jeg ikke over. Min datter har nettopp begynt å spise så det blir mye søl. Men strengt tatt er det vel ikke nødvendig i fremtiden å vaske dem etter hvert bruke. Men plastsmekke var tingen. Det må jeg ut å kjøpe..
Gjest nickedokka Skrevet 2. oktober 2008 #6 Skrevet 2. oktober 2008 Hvis du bor i nærheten av ikea så har de hele frakker der, dekker armer og hele overkroppen med en lomme nederst. Kjempekjekke=)
fødte på termin 5/5 Skrevet 2. oktober 2008 Forfatter #7 Skrevet 2. oktober 2008 Takk, ja jeg er i nærheten av ikea. Begynner å bli ganske mye jeg skal ha der... Takk for alle smarte svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå