Gå til innhold

Pissst...


Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag har jeg bursdag....

 

Vi har vært på fjellet en tur og kost oss med melkesjokolade. Det blåste litt, men du verden hvor fint det er der på høsten. Nå lager gubben kake så nå kan jeg bare å slappe av å kose meg!

Skrevet

dåååårllig gjort!!!! skulle akkurat lage gratulasjonstråd til deg. Så at du hadde bursdag på facebook. ;)

 

Gratulerer så mye med dagen, loppelill'n vår!!!!!! Du fortjener en dag hvor du gjør ingen ting!

Skrevet

Du som er så flink å huske på alle andre! Skulle ikke trenge å lage egen bursdagtråd!!!!!!!! Beklager!!!!!

 

GRATULERER så mye med dagen! Håper du har hatt en flott dag og at du har kost deg masse!!

Skrevet

Det gjør da ingen ting :)

 

Jeg hadde en veldig fin dag. Var nydelig å komme på fjellet. Vi er heldige som har det i nærheten. Må bli mye flinkere til å utnytte det:)

 

Skrevet

Gratulerer med overstått!!

 

Jeg hadde egentlig tenkt at Theo skulle bli født den 27.9 også, det var den dagen vannet gikk. Men i 2003 så var det en lørdag og jeg ble liggende i to dager før de satte i gang fødselen, så da ble det bursdag den 29 istendenfor.

Skrevet

Gratulerer med dagen som var:) Sikkert utrolig fint på fjellet nå, med masse høstfarger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...