Selene Skrevet 27. september 2008 #1 Skrevet 27. september 2008 Altså... jeg skal kjøpe meg en sportstrille og vil ha den som har lengst liggelengde og veier minst. Av det jeg kan se så er Emmaljunga Scooter, Brio Race og DBS Compact ganske like av utseende og lengde, men noe forskjell i vekt. Men hvem er best? Er det noen som har noen erfaringer å dele før jeg kjøper så blir jeg veldig glad. )
Anonym bruker Skrevet 28. september 2008 #2 Skrevet 28. september 2008 brio race har ikke sovestilling. emmaljunga scooter,er en knallgod trille, lang i ryggen, enkel å legge sammen veir vel 11-12 kg mener jeg å huske. DBS compact vinner hos meg,like romslig som scooter, nesten flat liggestilling,mye bedre regulering av ryggen, enkel å legge sammen, å desidert lettest,kun 7,4 kg:) hærli trille:)
Selene Skrevet 28. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 28. september 2008 DBS vant hos meg også, kjøpte en i går. De hadde en igjen i barneutstyrsbutikken her jeg bor og jeg er strålende fornøyd så langt. Den er utrolig lang i ryggen, målte og den var nesten 110 cm i liggelengde så den vant absolutt. ) Ellers, takk for innspill! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå