Gå til innhold

QUINNY ZAPP...


Førstegangsmamma!! :)

Anbefalte innlegg

Noen som har erfaring med denne??? Tenkte å bare ha den til å bruke bilstolen oppi på kjøpesenter og sånt, billig vogn.. Har annen vogn til vanlig bruk, men den passer ikke til bilstolen.

Lurer på om den er stødig og bra liksom?? Er jo den eneste som er så liten sammenlagt at den kan taes med inn på flyet, og d er greit for oss som gjerne må ut og fly litt kortere turer!

Kom med tilbakemeldinger på hva dere synes om denne vognen!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Den er kjempeflott til det bruken du nevner, samt som trille seinere. Eneste er at ryggen ikke kan legges ned. Handlekurv til å ha under får man kjøpt på nettet. Den er ikke kjempestødig i den mening at man kan henge både veske og mye handleposer på den, men en liten vske og noen småposer går greit. Må bare passe på så den ikke tipper. Veldig grei vogn.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138775567
Del på andre sider

Takk! Tenkte litt på det der med at den kanskje vipper lett... skummelt hvis du står og ser på noe i en hylle etc og så tipper vognen...??.. Er den veldig sånn "tippete" om du skjønner.. :) Vil ha en som er stabil! Tenker ikke å henge noe på styret etc..bare å ha den for å slippe å slite på bilstolen liksom, og at den tar liten plass i bil og fly!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138775600
Del på andre sider

Nei, den tipper ikke så lett. Bare hvis man henger en masse greier på den. Jeg har faktisk hengt på stor veske og noen poser med klær på, men da vært litt ekstra på vakt. Så den tåler litt uten å tippe. Blir selvsagt også stødigere etterhvert som babyen vokser og veier mer.. :o)

 

Så hvis du ikke henger for mye på den, så tipper den ikke sånn av seg selv.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138775836
Del på andre sider

 

 

Fin vogn, men den er vel beregnet til store barn siden den ikke kan legges ned? Små rygger skal sitte minst mulig i bilseter og vogner som ikke er flate så ville ventet leeenge med Qunny Zapp og heller ikke brukt bilsete mer enn høyst nødvendig i bilen.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138776463
Del på andre sider

Annonse

Er ikke snakk om at babyen skal sitte i vognen! Hvis du leser over så ser du hva den skal brukes til... Jeg vet at de ikke skal sitte før en viss alder, så d er ikke noe problem! Vet også at vognen ikke har liggestilling.....

Må jo være bedre å ha et understell å sitte setet i når man skal ut å handle enn å gå å slite seg ut med å bære det???!!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138776887
Del på andre sider

For min del så brukes understell og bilstol når jeg skal hente storebroren i bhg, tungt å bære henne i bilstolen mellom bil og bhg. Bruker den også når jeg gjør forskjellige småærender i butikker, men ikke på kjøpesenter og sånt. Tror de fleste klarer å begrense denne bruken. Vi kjøpte vogna da eldste var ca 10 mnd og brukte den da til han så lenge det ikke var i sovetiden. Nå har vi også en Titianium Breeze som brukes på jenta på 8 mnd, denne er veldig lik zapp, men med full liggestilling (men kan ikke brukes med bilstol). Så hver til sitt bruk... :o)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138776915
Del på andre sider

Er da ingen som har sagt at babyen kommer til å ligge timesvis på kjøpesenter i bilstolen. Regner med at HI mener små ærender og handleturer, ikke lange shoppingrunder.. Vi bruker zapp understell og bilstol som sagt ved småærender, ved lengre besøk på kjøpesenter ligger babyen i ordentlig vogn med liggestilling.

 

Alt til sitt bruk, og til fornuftig bruk er zapp understell og bilstol genialt, ikke minst for å spare mors rygg og bekken.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138775371-quinny-zapp/#findComment-138778473
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...