DaisyLove Skrevet 25. september 2008 #1 Skrevet 25. september 2008 Hei, Jeg er nå i min 14 uke og merker at puppene mine vokser. De sier jo at man ikke skal bruke bh med spiler, men jeg finner det så vanskelig å finne en uten som passer. De vanlige gravid bh'ene er jo så tykke i stoffet og går jo langt opp på brystet og de andre vanlige utenspiler holder jo ingenting på plass, alt tyter up på siden.... hjelp Takk for svar.
Anonym bruker Skrevet 25. september 2008 #2 Skrevet 25. september 2008 Jeg bruker spiler på min BH, hvordan skal men ellers klare å holde ting på plass?
enda en Skrevet 26. september 2008 #3 Skrevet 26. september 2008 Selvfølgelig kan du bruke spile-BH mens du er gravid. Men når du ammer er det ikke anbefalt å bruke. (har vel noe med at det "tetter" melkegangene å gjøre)
Cilimed nr5 i magen Skrevet 27. september 2008 #4 Skrevet 27. september 2008 Har alltid hatt amme bh med spiler, og aldri hatt noen problemer med tette melkeganger jeg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå