Gå til innhold

Dere som har fått innvilget KS - hvor mange dager før termin?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg venter nr. 2 og skal til fødselsamtale på Rikshospitalet til uken. Med mye plager håper jeg at det blir besluttet KS. Tok KS med nr. 1 og han ble tatt 6 dager før termin. Er det noen som vet om de "øker" antall dager ved KS med nr. 2? Eller hva som er "vanlig" på Riksen?

Skrevet

hei, med nummer én hadde jeg hastekeisersnitt på ullevåll på 2 ukers overtid. Jeg har fått invilget keisersnitt på riksen nå, og da tar de han 10 dager før termin. Tror alt fra 7-10 dager før termin er normalt.

 

lykke til, kanskje vi sees der da :).

Skrevet

Har fått 10 dager før termin jeg og! På ahus.

Skrevet

Og dette er med nr 2. Hadde 10 dager før med 1. mann og!

Skrevet

Vanlig med planlagt ks 4-7 dager før termin, jeg får 15 dager før, pga lang reisetid, og akutt fare om fødselen setter igang før ks. er mitt 5 da!

Skrevet

Jeg hadde planlagt ks 12 dager før termin på ahus.

Skrevet

max 10 dager før. Jeg ville helst hatt 14 siden jeg fødte 14 dager før sist gang og dette er barn nr tre.... men men.

Skrevet

max 10 dager før. Jeg ville helst hatt 14 siden jeg fødte 14 dager før sist gang og dette er barn nr tre.... men men.

Skrevet

Skal til samtale på RH i morgen, men regner ikke med å få vite hvor mange dager vi snakker om i morgen... dvs. om jeg ender opp med å få KS. Det blir en spennende dag!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...