M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 21. september 2008 #1 Skrevet 21. september 2008 GRATULERER SÅ MASSE MED DAGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Og kos deg masse med besøk;-) Klem fra:
lykkelig78 Skrevet 21. september 2008 #2 Skrevet 21. september 2008 Tusen takk for det! Hyggelig å få en sånn hilsen her da! Nå ble jeg glad! Har hatt en utrolig fin dag, med masse besøk og masse fine kort og gaver! Fikk englebarnsmykke med jente på av vennina mi! Syns de er så utrolig fine. Men må jammen innrømme at det er godt når alt besøket går også, blir sliten.... Til og med hunden vår som har sinnsykt masse energi er sliten nå. Han ligger her å sover ved siden av meg på sofaen! Har du hatt en koselig helg?? Hvor kommer du fra? Klem
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 22. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 22. september 2008 Så flott at du hadde en fin dag:-) Ikke rart du er sliten etterpå. Det tar på med besøk under sv.skapet har jeg merket.. Hva er englebarnsmykke? (Kreeemt, burde sikkert visst det;-) ) Jeg har hatt en fin helg, men i dag skal jeg på glukosebelastningen, og jeg kvir meg!!!!!! Håper jeg ikke brekker meg av sukkervannet.. Jeg kommer fra Bergen. Du da? Ha en fin dag! Klem:-)
lykkelig78 Skrevet 22. september 2008 #4 Skrevet 22. september 2008 Hei igjen! Engelbarn smykke er et smykke med gutt eller jente anheng. Se det her (http://www.gullsmedrydeng.no/default.pl?showPage=272) Veldig fint! Er en hit i min vennegjeng så om du ikke kjenner noen som har det er det ikke rart du ikke vet hva det er. Hehe..... Hvordan gikk det på glukosebelastningstesten? Jeg var på det for 14 dager siden og jeg var så uheldig å ha svangerskaps diabetes, men er blitt vant med tanken nå, så det går greit. Får kjempe fin oppfølging av sykehuset, og jeg har funnet ut at jeg bare skal se på det som en positiv ting. Nå må jeg tenke sunt kosthold og legger forhåpentligvis ikke på meg så mye. Pluss at jeg forhåpentligvis klarer å holde dette kostholdet etter fødselen også! Trenger å få fjerna endel kilo..... Jeg kommer egentlig fra N-trøndelag, men bor i ski kommune utenfor oslo! Har akkurat flytta fra leilighet i oslo til enebolig i Ski. Ha en fin kveld!
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 23. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 23. september 2008 ÅÅÅÅÅÅ det var utrolig skjønt da:-) Hehe har nettopp sendt mail til mannen min med nettadressen;-) Glukosebelastningen i går gikk bra. Ikke noe problem å svelge det, men etterpå sleit jeg med kvalme. Men klarte heldigvis å holde det nede:-) Hadde ikke sv.diabetes. Så flink du er som velger å se på det på en positiv måte! Det gjør du helt rett i! Og godt du får god oppfølging på sykehuset! da føler man seg alltid tryggere. Så deilig med enebolig da... Vi bor i kjellerleilighet, men heldigvis en stor en. Blir godt med litt plass nå når vi blir 3:-) Ha en super dag:-)
lykkelig78 Skrevet 24. september 2008 #6 Skrevet 24. september 2008 Da får mannen din et hint i allefall. jeg ønska meg det fra mannen min jeg også, men vennina mi var raskt ute der gitt! Så fint at glukosebelastningen gikk greit. Var ikke noe godt å drikke den sukker greia, men er jo greit å få sjekka. Bra du kom deg unna svangerskapdiabetes da. Var på sykehuset i dag jeg, og de var veldig fornøyd med verdiene jeg hadde klart å holde, så det virker som om jeg kan kontrollere det med bare kosten! Å det er bra! Har dere tenkt ut navn på den lille eller? Vi er i tenkeboksen der gitt. Har kommet ned til 3 navn, selma, hedda eller tuva, men er jo helt umulig å besteme seg...hehe... skal liksom leve med det navnet hele livet da...litt av et ansvar gitt..... hm.... ha en fin kveld videre!
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 25. september 2008 Forfatter #7 Skrevet 25. september 2008 Å så flink du har vært å holde verdiene bra da:-) Det er sikkert ikke bare bare.. Bra de var fornøyd på sykehuset! Har dere hatt vekstestimering av gullet i magen? Vi fikk det på 3D ul 28+3. da var han 1345 gram:-/ Uæææ tror det er litt stort...? Fine navn dere har tenkt på! Jeg liker dem i denne rekkefølgen: Tuva (sikkert fordi jeg kjenner en nydelig og snill liten jente som heter det), Hedda, Selma. Vår lille gutt har navn allerede han;-) Han skal hete John Adrian. Det første navnet er oppkallelse, og Adrian er et jeg har elsket siden jeg var ganske liten, og så likte mannen min det også:-) Men helt enig med deg: Jammen et ansvar å skulle velge navn.. Ha en fin dag:-)
lykkelig78 Skrevet 25. september 2008 #8 Skrevet 25. september 2008 Hei igjen! Vi fikk ikke noe veststimering av prinsessa, men da jeg var på ul for å måle str på barnet pga av diabetesen sa de at hun lå under gjennomsnittet. Men spørr meg ikke hva gjennomsnittet er. hehe... I dag har vi 80 dager igjen....tida går fort....om 40 dager er vi høygravide! Gøy! Kjenner at kroppen begynner å bli tyngre, og magen er litt i veien når jeg skal bøye meg...hehe... men det er skikkelig gøy! Så fint navn prinsen deres får! HAr alltid likt Adrian jeg også, og det ble kjempefint sammen med john! Hadde vi fått gutt hadde det blitt Lukas. Feelingen vår sa gutt, så vi fant på det navnet med engang vi ble gravide...hehe men der tok vi feil gitt...dårlig intuisjon kan man si... Ha en fin kveld videre!
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 26. september 2008 Forfatter #9 Skrevet 26. september 2008 He he ja ikke lett å forutsi:-) Er liksom 50-50 % sjanse for at man treffer/bommer;-) Ja Lukas er også et helt nydelig navn! Det kan dere ha til nestemann;-) Ja jeg merker også tyngden! Og jeg kvir meg mye til hver gang jeg må klippe tåneglene;-) Hehe ikke bare bare det nei:-D Men gøy er det ja! Syns magen min er blitt finere nå også jeg, og det er en herlig bonus:-) I dag er vi under 80 i antall dager igjen:-) Jippi!!!!!!!! Ja gleder meg vilt til jeg kan skrive HØYGRAVID bak nicket mitt:-) Og i morgen begynner vi på 29+. Syns det er så herlig nå, for føler virkelig tiden endelig går fort! Ha en super helg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå