Mamma til Tilda Skrevet 18. september 2008 #1 Skrevet 18. september 2008 Er det noen fra halden her? Noen som vil være med på DIB treff i halden? Hadde vært koserlig å satt opp det.
❤Trallalaa&lillepus❤ Skrevet 28. september 2008 #2 Skrevet 28. september 2008 Helt enig.. Nå har ikke jeg termin før om 3 dager da, med min 1 fødte. Synes det er dårlig tilbud her i Halden..Sukk. Er det noen barselgrupper her og sånn?Babytreff?, babysang?
Anonym bruker Skrevet 11. oktober 2008 #3 Skrevet 11. oktober 2008 Vi bor i Halden. Datteren min er 2 år. Jeg studerer og hun er i bhg på hverdagene, men helgene passer fint:)
oslojente80 Mina f 07.09.06 Skrevet 11. oktober 2008 #4 Skrevet 11. oktober 2008 Vet ikke hvorfor det ble anonymt da
❤Trallalaa&lillepus❤ Skrevet 29. oktober 2008 #5 Skrevet 29. oktober 2008 Helt klart klar for treff eller no lignende i Halden. Noen som vet om noe som skjer for mødre med små barn her? Fødte min sønn 5 okt. så han er ikke gamle karen..men gud såå kjedelig å bare sitte hjemme på dagtid, mens alle er på jobb. Er også fra Oslo..flyttet hit for 3 år siden. Send mld. til siden min hvis noen er interessert i treff/trilletur/barselgrupper..eller hvis det skjer noe annet spennende å gjøre*S*
Anonym bruker Skrevet 9. desember 2008 #6 Skrevet 9. desember 2008 Kom på Åpen Barnehage på torsdager fra klokken ti til elleve (kirken ved esso bensinstasjon i sentrum). Der er det baby gruppe og bare og møte opp.Det er for å bli kjent med andre og så er det helsesøster og fysioterapaut hvis man lurer på noe. Det skal også starte opp baby sang ihverfall i Berg Kirke etter jul.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå