Gå til innhold

Ledig dagmamma i oslo, T-bane nummer 5


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg heter Renate og er ledig dagmamma.

Jeg er ung og har masse erfaring.

Jeg er alltid blid og positiv og er til å stole på.

Jeg har studert barne og ungdomsarbeiderfag, har jobbet i barnehager og skoler.

Jeg elsker barn og har to gutter selv, Benjamin på 5år og Colin på 1år.

 

Jeg har ledig plass omgående.

Jeg er veldig fleksibel og er veldig flink til å engasjere barna.

To dager i uka går jeg i åpen barnehage der barna møter mange andre barn, synger , leker å koser seg.

Jeg har faste bakedager og forskjellige aktiviteter tilpasset alderen. Frisk luft og turer er det også lagt stor vekt på.

Faste rutiner å grenser er også veldig viktig hos oss for det skaper trygghet og velvære hos barn.

Hos oss er det et røykfritt miljø og et trygt og godt sted å være, og ikke minst gøy.

Jeg er sikker på at barna dine vil trives.

Jeg bor på Romsås,T-bane linje 5. og hvis dere er interessert så kan vi gjerne treffes å bli bedre kjent, bare ta kontakt:

 

[email protected]

eller på telefon: 91372449.

Håper jeg hører fra dere.

 

Med Vennlig hilsen Renate

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres kjempe flott ut!! Men, det er nesten ett år til vi trenger plass. men, bare lurte hvor mye tar du for ett barn fra kl 0700 - 1600 5 dager i uken? Inkludert alt!

Skrevet

Hei! prisen inkluderer: frokost, lunsj, youghurt, frukt hver dag, hjemmelaget middag, snacks som rosiner-kavring osv og alle utgifter til åpen barnehage. Jeg dekker alle utgifter som trengs når barnet er hos meg, også hvis vi skal gjøre noen spesielle aktiviteter som koster.

Du betaler kun en fast pris hver måned. Full plass koster 5500kr og det inkluderer alt.

Du må kun ha med bleier, våtservietter og klær.

Når barnet ditt er 1år så får du 3300kr i kontantstøtte, så du betaler kun 2200kr av egen lomme. Dette er billigere enn en barnehageplass.

 

MVH Renate

Skrevet

Høres som sagt kjempe bra ut. Er noe slikt jeg tenker for poden til neste år. Synes det er litt tidlig med barnehage når han er ett år. Og likte også det du beskriver av opplegget ditt.

 

Tusen takk for svar, jeg er sikkerpå at du ikke vil ha noen problem med å få fylt opp plassen : ) Så kansje vi snakkes om ett års tid ; )

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...