vår baby Skrevet 15. september 2008 #1 Skrevet 15. september 2008 Lurer på om noen har noen forslag. må være bakovervendt. Har en opel corsa. Setet kan være i forsete da jeg har fjernet airbagen. På forhånd takk:)
Gjest mphs Skrevet 15. september 2008 #2 Skrevet 15. september 2008 Vi hadde Opel Astra og HTS Besafe izi combi bakovervent i baksetet. Nå har vi kjøpt en stasjonsvogn og jeg har funnet ut at det faktisk ikke er større plass i baksetet i den bilen enn i Opelen.
Snuppa_00:13 og Gutt_16:28 Skrevet 15. september 2008 #3 Skrevet 15. september 2008 Vi har kjøpt reccaro forrovervent siden snuppa hatet craco stol som var bakovervent og hun hylte hver gang og nektet å sitte i den. Nå har vi reccaro til 18 kg og den er kjempefin, og når hun sovner så kan stolen vippes bakover slik at hun nesten ligger. Den får du også uten isofix og er veldig lett å feste. De er litt dyre men anbefalles på det sterkeste. Endelig er det bare koselig å kjøre bil etter 10 mnd med hyling i bilen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå