elsker☆deg☆gutten☆min Skrevet 14. september 2008 #1 Skrevet 14. september 2008 babyen min er så kald om natta, han bruker ei tykk dyne men hender seg at han spraker den av.... må jo være bedre med en sånn sovepose sak? holder han varmen da tro? skal han ha dyne på også? hvordan er bevegeligheten i en sånn en?
mamma-hjertet-83 Skrevet 14. september 2008 #2 Skrevet 14. september 2008 Vi bruker de fordi hun sparker av dyna hele tiden.. hun er god og varm med den på, og har ikke dyne da!! bevegeligheten en god, hun kommer seg opp i senga og klarer å krype med den på..
mamma-til-4 Skrevet 15. september 2008 #3 Skrevet 15. september 2008 Her har jeg brukt sovepose til 3 av 4 barn pga at de har sparket av seg dyna om natten og blitt kalde. Har ikke brukt en slik som man knyter fast i senga. Har funket fint her ivertfall.
ogladi Skrevet 15. september 2008 #4 Skrevet 15. september 2008 Ja, jeg bruker. Jeg måtte finne på noe når gutten begynte å sparke av seg dyna både morgen, natt og kveld. Han fant ikke søvnen selv, lå bare og sparket. Nå sover han kjempegodt og særlig forskjell på morgenen. Før våkna han i femtida og begynte å sparke. Nå våkner han og hører jeg, men finner roen etter kort tid. Jeg trenger ikke gjøre noe som helst for å hjelpe han.. Jeg bruker den og ei tynn dyne. Da har jeg og pappen og mulighet til å ikke måtte ha det fullt så varmt på soverommet som vi måtte før han begynte med posen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå