Gå til innhold

Julegave til 1 åring


Anbefalte innlegg

Skrevet

Besteforeldre. tanter og faddere har begynt å spørre hva gutten vår som blir 1 år til jul ønsker seg i julegave/bursdagsgave. Hva kommer en 1 åring til å trenge av utstyr og leker som jeg kan ønske at han skal få???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Huff vanskelig det der. Jeg vil nok ønske penger. Men også skikkelige uteklær (de er dyre) kunne vært kjekt å få... Skikkelige sko. Tror strengt tatt ikke 1åring merker hva den får.. Dvs. tror ikke den bryr seg så mye som et større barn gjør. Mulig jeg tar feil??

Skrevet

Enig. De trenger ingen dyre leker eller mange leker. De skjønner knapt hva pakker er og bryr seg ikke om pris. Skikkelige vinterklær er lure gaver!

Skrevet

Vi ønsker oss gåbilen fra Brio. (koster 699kr på OBS nå)

Hjemmestrikket i ull.

Vippehest.

Badeleker.

Dukke.

Bøker.

 

Synest det er så uendelig mye å velge mellom jeg. I alle prisklasser.

 

Et annet tips er jo feks å starte samlingen med feks duplo. Duplo er jo kjempedyrt, særlig de største eskene med hus, flyplass osv. Men det er noe barnet kan leke lenge med og ha stor glede av.

Her startet hun når hun var ca 2år, og som 8åring leker hun enda med duplo og ønsker seg flere av settene. Utvalget er stort!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...