Gå til innhold

Er det bare plass til små vinterposer i softbagen til Teutonia?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sikkert plass,men trangt til ungen da!

Skrevet

gjetter nei, jeg har den vogna selv..synes den har vært trang fra dag 1 jeg..men såg ikke så trang ut da jeg kjøpte den :(

og jeg har ingen stor unge..

Skrevet

Hm.

Hvilken pose har du oppi da?

Jeg får februarbarn, så jeg trenger neppe posen særlig mange mnd tenkte jeg..

Skrevet

Jeg har kjøpt Teutonia med Fashionbag og endte opp med en Ticket to Heaven pose. Jeg gikk i butikken og prøvde de forskjellige posene i vognen som var utstilt jeg. Vet at mange har større poser i bagen, men jeg syntes selv at de store posene beslagla litt mye av fotenden. Har selv termin i november, og vil helst at bagen skal vare til våren.

 

Kan forøvrig anbefale deg å gå inn på nybaktmamma.com på barnevgndebatten. Der finnes et fotogalleri med Teutonia Spirit, mange som har lagt ut bilder a vogner med de forskjellige bagene og posene de bruker oppi.

 

Lykke til!

Skrevet

Hadde Teutonia Y2K til førstemann som ble født i januar. Hadde vanlig Voksipose oppi softbagen til jeg ikke trengte posen mer, og brukte softbagen til den var for liten med vogndyne og/eller tepper etter behov. Siden brukt Voksiposen med og uten fot-forlenger, ofte med "storm"trekk utenpå.

 

Vært veldig fornøyd, og synes aldri det har vært for kaldt for poden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...