Gå til innhold

Hvilken grøt begynte dere med ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Da dere introduserte fast føde og smaksprøver ?

Noen favoritter ?

 

Jeg ser ikke for meg at jeg skal lage grøt selv for bare å servere en eneste bitteliten teskje.....:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi begynte med maisgrøt. Den likte hun veldig godt. Prøvde risgrøt og, men den var ikke så god.

Skrevet

Begynte først med mais grøt og den var en STOR favoritt her hos oss

Skrevet

vi begynte også med maisgrøt! hun synes ikke den var noe særlig egentlig, er så lite smak i den, men så tilsatte jeg litt frukt, og da gikk den på høykant! :) Nå har vi gått over til havregrøten med banan og aprikos, og den liker hun godt :)

Skrevet

maisgrøt. Jenta mi liker ikke risgrøt.

Skrevet

Vi begynte også med mais-grøt, og det likte snuppa kjempegodt!! :-)

 

men, når du begynner med grøt... så begynn med noe som ikke er gluten i, for det er ofte de reagerer på. Mais-grøten er forresten ikke gluten i. :-)

Skrevet

Er maisgrøten fra Nestle ?

Skrevet

Jeg prøvde først maisgrøt, men han likte den ikke å han fikk kjempevondt i magen av den, men risgrøten var stor favoritt:) Prøvde også HIPP sin risgrøt med fersken og ?? for jeg hadde hørt at mange likte den, men den likte han heller ikke!!

 

Men så liker han ikke risgrøt med mme da! Det kan bare være mm i grøten for at han skal like den:p Vet hva han vil:D

Skrevet

Småfolks go' natt grøt, er vel ris/pasta i den tror jeg. Mye rynking på nesa, men går nå ned med litt eple i.

Skrevet

jepp, brukte maisgrøt fra nestle første gangene jeg begynte med grøt til vesla.

Skrevet

Risgrøt blandet med mme (ved ca 5mnd)! Deretter havregrøt ved 6 mnd.

Hun elsker alle grøter og jeg behøver ikke å blande med frukt e.l.

Skrevet

Min første grøt fra småfolk....maisgrøt....og den likte han kjempegodt:-)

Skrevet

Den første grøten til lillegutt og som han fortsatt spiser er risgrøt med banan og fersken fra Hipp. Veldig populær..syntes den er veldig god selv også..hehe :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...