Growhow Skrevet 10. september 2008 #1 Skrevet 10. september 2008 25. september arrangeres fakkeltog langs Akerselva, starter ved Brekke/Nydalen/Bentsebrua kl 20. Se http://www.bydel-sagene.oslo.kommune.no/elvelangs for mer info. Vi har tenkt å gå fra Nydalen og tusle nedover, så koselig om flere møtes underveis
Barbamama_til 2 prinsesser Skrevet 10. september 2008 #2 Skrevet 10. september 2008 Det er en kjempe fin tur, så det tror jeg vi skal henge oss på
*LilleTroll + spira Skrevet 10. september 2008 #3 Skrevet 10. september 2008 Det ser veldig fint ut da.. noe lignende det Annette har satt opp og vil jeg tro?! Skal høre med gubben om han er klar for en kveldstur Sees snart G og W
Kvikklunsj- født Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 Gikk denne turen i fjor!! Men kommer ikke til å gå den i år. Det var ufattelig trangt, sinnsykt med mennesker, mye dytting. Tror det kan bli vanskelig å komme frem med vogn. Turen er flott, men bare advarer ang vogn. Det kan bli pes.
Gjest Skrevet 13. september 2008 #5 Skrevet 13. september 2008 Hallo!!!!!! En og en halv time ETTER leggetid, trur dere er ruske jeg......... Uansvarlige mødre, det må jeg si;) Dere har hatt en finfin turuke skjønner jeg, synd jeg ikke får anledning til å få med meg alle turene. Men, men sånn er det.... Vi sees plutselig lell:)
Growhow Skrevet 13. september 2008 Forfatter #6 Skrevet 13. september 2008 Hehe Sånn er det når man har mange barn!!! Vi tar kveldsstellet hjemme, så blir det soving i vogna si.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå